:. Kontakt e-mail
Partnerzy:

Stal za mocna2008-02-11  08:43:50
Kategoria: Sport

Po świetnym meczu z Anwilem Włocławek drużyna Energii Czarnych Słupsk pojechała do Ostrowa Wielkopolskiego by zmierzyć się z Atlasem Stalą. Gospodarze nie byli zbyt gościnni i już od pierwszych minut prowadzili w meczu. Słupszczanie grali bardzo ofiarnie i próbowali zmniejszyć przewagę. To im się udało i w trzeciej kwarcie wyszli nawet na kilkupunktowe prowadzenie.

Jednakże słaba postawa kilku graczy Energii sprawiła, że Stal nie tylko wyrównała, ale też uzyskała przewagę, której nie oddała do końca spotkania. W ekipie Czarnych tradycyjnie już dobry mecz rozegrali Przemysław Frasunkiewicz - 17 punktów i Mantas Cesnauskis - 12, zaś wśród gospodarzy najwięcej punktów zdobył Tommy Adams - 16. Atlas Stal Ostrów Wielkopolski - Energa Czarni Słupsk 86:76 (24:18, 13:17, 16:18, 33:23). (mas)